O FIRMIE 

Enping Boda Audio Equipment Factory została założona w 2002 roku. Przez lata współpracował z wieloma znanymi markami w branży audio i wideo w zakresie OEM, ODM, dostosowywania próbek i rozwoju dostosowywania. Został zaangażowany w projektowanie i produkcję i jest wysoko ceniony w branży. W 2010 roku oficjalnie wprowadzono markę MEIJES, a powszechnie chwalone produkty audio i wideo, MEIJES, zostały sukcesywnie wprowadzone na rynek. Seria produktów obejmuje mikrofon przewodowy, mikrofon bezprzewodowy, konferencję cyfrową, cyfrowy procesor dźwięku, sterowanie systemem sali konferencyjnej i inne produkty multimedialne. Boda jest zaangażowany w tworzenie spersonalizowanych doświadczeń użytkowania i jest głęboko przekonany, że każdy produkt powinien koncentrować się na potrzebach różnych użytkowników, a nie podlegać produktowi.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

29. China Yiwu International Small Commodity (Standard) Expo

Yiwu, Chiny-29. Yiwu International Commodities (Standard) Expo była świadkiem wyjątkowych osiągów meijes, prezentując swoje innowacyjne produkty i rozwiązania. Wydarzenie, które odbyło się w Yiwu International Expo Center, zawierało tętniącą życiem atmosferę z wieloma uczestnikami i wystawcami.

2023-10-21 Zobacz więcej

Bezprzewodowy mikrofon ktv na konferencję

W trakcie karaoke odkryliśmy, że podczas śpiewania w pudełku KTV często brakowało nam odebrania telefonu. Istniejący bezprzewodowy mikrofon ktv,

2021-11-12 Zobacz więcej